|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

2 posters

ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!..

Armoni
    Armoni
    ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!.. CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!.. Empty ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!..

Mesaj tarafından Armoni Ptsi Nis. 19, 2010 2:13 pm

Michael Jackson'ın ölümünden sonra, markası daha çok değer kazandı! Özelikle çocuk tacizi skandalı sonrasında unutulmaya başlayan bu ünlü marka, artık milyon dolarlık bir endüstri haline geldi...

Pop starın ölümünden sonra, EMI plak şirketi; Jackson'ın varislerine gelecek yedi yılda 10 yeni albüm yapmak için 250 milyon dolar teklif etti. Jackson'ın, Londra'da yapmayı planladığı konserine hazırlık çalışmalarını ve son şarkısının nasıl yapıldığını anlatan belgesel nitelikli 'This is It' isimli filmi, 5 milyon kopyayla dünyanın dört bir tarafında vizyona girdi, DVD'leri yok satıyor. Jackson'ın imzaladığı en basit eşyalar bile sahiplerine on binlerce dolar kazandırıyor. Jackson'ın ölümünden birkaç ay önce imzaladığı bir ayakkabı 26 bin euroya satıldı. İmzalı ürünler bile on binlerce dolara satılırken, Jackson'ın kullandığı eşyaların fiyatı tavan yaptı! Ünlü şarkıcının kullandığı günlük eşyaların milyon dolarlık değeri olduğu belirtiliyor. Jackson'ın kullandığı altın kakmalı bir koltuğun fiyatı için 3 milyon dolardan bahsediliyor.
    </SPAN>
    (fog)'(x)
    (fog)'(x)
    ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!.. CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!.. Empty Geri: ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!..

Mesaj tarafından (fog)'(x) Ptsi Nis. 19, 2010 5:21 pm

ne diyim ya ÖLÜSÜ DİRİSİNDEN ÇOK KAZANIYOR!.. POP MÜZİĞİN KRALI MICHAEL JACKSON’UN MARKASI ÖLÜMÜNDEN SONRA DAHA FAZLA DEĞER KAZANDI!.. 879464
    zenginin parası fakirin çenesini yorarmış

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 6:35 pm