|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

2 posters

Hip- Hop'un Kralı Bir Türk

Armoni
    Armoni
    Hip- Hop'un Kralı Bir Türk CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

ok Hip- Hop'un Kralı Bir Türk

Mesaj tarafından Armoni Çarş. Eyl. 29, 2010 9:29 am

Almanya'da yapılan Hip-Hop Şampiyonası'nda Almanya'yı 14 yaşındaki Mehmet Durmaz temsil edecek.
    Daha 14 yaşında olmasına rağmen Türkçe, Almanca, İngilizce ve Fransızca'yı konuşabilen Mehmet Durmaz, Almanya'da yapılan Hip-Hop Şampiyonası'nda 5 jüriden de tam puan alarak 30 kişi arasında 1'inci oldu ve böylelikle 12 Haziran'da Bremen'de yapılacak olan "Dünya Şampiyonası"na katılmaya hak kazandı.
    Kirchhain Belediye Başkanı Jochen Kirschner, Avrupa genelinde konuşulan Mehmet Durmaz'ı salona gelerek başarısından dolayı tebrik etti ve hediye verdi. Kaynakwh:
    Profesyonel anlamda 10 yaşında "Bodypraject" salonunda dansa başlayan Mehmet Durmaz'n hayatı, Ganalı eğitmeni Bonn'dan başka bir salona transfer olunca değişti. Hocanın yerine o zaman 12 yaşında olan Türk genci Durmaz geçerek, 30 kişiye dans dersleri vermeye başladı.
    Küçük yaşında başarılara imza atan Mehmet Durmaz, "Kendimi bildim bileli Hip-Hop yapıyorum. Birinciliklerime ve çok çalışmama rağmen, okulumla ailemi unutmadım. Başarımda ailemin katkısı büyük. Onların desteğini her zaman hissettim" dedi.
    Pamukkale İmbis'in sahibi olan ve aynı zamanda da bir fabrikada çalışan Mehmet Durmaz, şampiyonaya Bodypraject salonunda ve Göttingen'de profesyonel anlamda ders aldığı 2 hocası ile hazırlanıyor.
    Baba Durmaz, iki şehir arasında gidip gelen oğlu için şunları söyledi: "Oğlum, her zaman alçakgönüllüdür. Şampiyonlukları olmuştur, yarışmalar kazanmıştır ama ben şöyle yaptım, böyle yaptım diyerek etrafa anlatmaz. 'Baba, çok param olursa arabayla kapı kapı fakirlerin evlerini dolaşacağım, onlara yardım edeceğim' dediğinde onunla iftar ettim, duygulandım."
    Mehmet Durmaz, Dünya Şampiyonası'na nasıl hazırlandığının sorulması üzerine, "Göttingen'de 2 tane profesyonel anlamda dans eden hocalarımdan dersler alıyorum. Onlar beni çok beğeniyor. Fakat çok çalışmak zorunda olduğumun bilincindeyim" diyerek başarıya giden yolu tarif etti. Kaynakwh:
    Durmaz ayrıca, 12-13 Haziran'da Bremen'de yapılacak olan Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi gururla temsil edeceğini söylerken, "İsterim ki, onlarda beni desteklesinler" diyerek Avrupalı Türklere mesaj verdi.
    (fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Hip- Hop'un Kralı Bir Türk CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

ok Geri: Hip- Hop'un Kralı Bir Türk

Mesaj tarafından (fog)'(x) C.tesi Ekim 02, 2010 10:16 pm

Sago'm Bi tane Hip- Hop'un Kralı Bir Türk 879464

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 7:31 pm