|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Şimdi tatil zamanı...İyi tatiller

(fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Şimdi tatil zamanı...İyi tatiller CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

Şimdi tatil zamanı...İyi tatiller Empty Şimdi tatil zamanı...İyi tatiller

Mesaj tarafından (fog)'(x) Cuma Ocak 29, 2010 2:24 pm

İlk ve ortaöğretimde okuyan yaklaşık 15 milyon öğrenci bugün karne aldı.
    Öğrenciler ve öğretmenler 2 hafta tatil yapacak. Okulla bu yıl tanışan 1 milyon 307 bin ilköğretim öğrencisi ise ilk kez karne aldı.

Resmi ziyaret için Azerbaycan'da bulunan Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, öğrencilerin karne heyecanını Bakü'deki Türk Anadolu Lisesi'nde paylaşacak. İlk yarısı 24 Eylül 2009'da başlayan 2009-2010 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 8 Şubat Pazartesi günü başlayacak. İkinci dönem, ilköğretim ve lise son sınıf öğrencileri için sınav heyecanıyla geçecek. İlköğretim ikinci kademe öğrencileri Seviye Belirleme Sınavı'na (SBS) katılacak. İlköğretim 6. sınıf öğrencileri 12 Haziran, 7. sınıflar 6 Haziran, 8. sınıflar ise 5 Haziran'da SBS'ye girecek. İlköğretim 5. sınıf ile liselerin 9, 10 ve 11. sınıflarında okuyanların katıldığı Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) 2 Mayıs'ta yapılacak. Eğitim-öğretim yılı 18 Haziran'da tamamlanacak.

Bu arada karne notlarıyla birlikte öğrencilerin tüm bilgilerinin yer aldığı e-okul sistemindeki tıkanma, okul yöneticilerini sıkıntıya soktu. Öğrencilerin son notlarının girilmesi ve karne çıktılarının alınması için iki gündür internet başında bekleyen okul yöneticilerinden sabahlayanlar oldu. İnternet sitesinin kilitlenmesine sebep olarak 'yoğun giriş' gösterilirken, bakanlık yetkilileri dün öğle saatlerinde 'sistemi sadece okullara açarak' çözdüklerini duyurdu. Ancak buna rağmen e-okul'a giremediklerini bildiren okul yöneticileri, sistemin düzelmemesi halinde karne vermelerinin mümkün olamayacağını söyledi. İnternet sitelerine planlı bir saldırının olduğunu düşünen yetkililer, siteye aynı anda 1 milyon giriş yapıldığı için kilitlendiği kaydetti.

Tüm çalışmalara rağmen bazı okullarda karnelerin yetiştirilemediği , karne dağıtımının ilerleyen günlerde yapılacağı belirtildi.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:32 pm