|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası

(fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası Empty Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası

Mesaj tarafından (fog)'(x) Cuma Ocak 29, 2010 2:19 pm

25 Ocak– 5 Şubat 2010 tarihleri arasındaki sömestr tatilinde öğretmenlerimize, ekonomik bir tatil fırsatı sunmak, bu özverili ve yoğun mesleklerinde onlara kısa da olsa bir nefes aldırabilmek amacıyla öğretmenlerimize özel bir tatil kampanyası gerçekleştirilecektir.

Proje Bakanlığımız, Milli Eğitim Bakanlığı, TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu) ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ile işbirliği halinde yürütülmektedir.

Kamu kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin yanı sıra emekli ve özel eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler de kampanyadan yararlanabileceklerdir. Öğretmenlerimiz otellerin ve tur şirketlerinin linkte yer alan listedeki telefon numaralarını direk arayarak önceden rezervasyon yaptırabileceklerdir.

Sömestr tatili için geçerli olan kampanyada alternatifler; 5 yıldızlı otellerden apart otellere, her şey dahil konaklamadan oda-kahvaltı seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Tatil seçenekleri içerisinde Antalya, İzmir, Adıyaman, Çanakkale, Muğla, Bursa, Nevşehir, İstanbul, Kapadokya, Gaziantep, Urfa gibi pek çok bölgemiz ve farklı turizm alternatifleri yer almaktadır.

Kampanya’ya 140'a yakın otel ve 8 tur şirketi destek veriyor…

7 bölgemizde bulunan 140'a yakın otelde %50 ’ye varan oranlarda ve 8 yurtiçi tur programında %15-%25 arasında indirim oranları ile öğretmenlerimize özel tatil seçenekleri sunulmaktadır.

Anı Tur, Jolly Tur, Pronto Turizm, Karaca Tur, Gülen Turizm, Minka Turizm, Bamtur ve Baracuda seyahat acentaları tüm tatil turları üzerinden %25’ e varan indirim oranları sunmaktadırlar.

detaylı bilgi için
    : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 5:01 am