|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Türkiye- Çin Maçı Ardından

(fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Türkiye- Çin Maçı Ardından CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

Türkiye- Çin Maçı Ardından Empty Türkiye- Çin Maçı Ardından

Mesaj tarafından (fog)'(x) Cuma Eyl. 03, 2010 8:00 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2010 DIBA Dünya Şampiyonası C Grubu'nun son mücadelesinde A Milli Takımımız ile Çin arasında oynanan karşılaşmanın ardndan iki takım antrenörleri ve oyuncular basın toplantısına katıldı.

A Milli Takım Baş Antrenörü Bogdan Tanjevic, Ankara'daki seyircinin inanılmaz olduğunu belirterek, "Ankara'ya teşekkür ederek başlamak istiyorum. Sahadaki 6. oyuncumuz oldular ve özellikle savunmada bize enerji verdiler. Gruptan lider olarak çıktığımız için mutluyum. Bugünkü rakibimiz sahaya ne kadar genç oyuncularıyla da çıksa genel olarak iyi bir takım. Bu maçta da iyi iş çıkardığımıza inanıyorum. Takım olarak belli bir standart yakaldık ve biz de Çin karşılaşmasında gençlere yer verdik. İleride bu oyuncuları Türk Milli Takımı'nda sık sık göreceksiniz. Bugünkü maçın en iyi tarafı rakibimize saygı duyduk ve asla ciddiyetimizi yitirmedik" dedi.

Karşılaşmada Türkiye adına etkili bir performans sergileyen Oğuz Savaş ise, şunları söyledi:

"Maç bizim için genelde rahat geçti. Biz de lider olarak gruptan çıkmış olduk. Bu maçta iyi mücadele ettik ve ilk 4 maçtaki tempomuzu yakalamasını bildik. Umarım aynı oyunumuzu önümüzdeki maçlarda da sürdürerek başarılı olmaya devam ederiz."

Çin'in Baş Antrenörü Bod Donewald ise karşılaşmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Türkiye gerçekten çok iyi bir takım. Bugün bunu sahada gösterdiler. Ben Ankara'ya ve burada çalışanlara teşekkür etmek istiyorum. Burada çok iyi ağırlandık. Bu maçta sahaya gençlerle çıktık. Tüm genç oyuncularımız için iyi bir deneyim oldu. Çok top kaybı ve hata yaptılar ama gerçekten önemli bir tecrübe edindiler. Bu karşılaşma onlara fazlasıyla bir şeyler öğretmiştir" dedi.

Çinli oyuncu Sun Yue, takım olarak sahaya genç bir kadroyla çıktıklarını kaydederek, "Sahadaki en yaşlı oyuncu bendim. Elimizden geleni yaptık. Bu karşılaşma Ankara'daki son maçımızdı. Böylece grup maçlarını bitirdik. Şu an için bir sonraki turda rakibizimizin kim olduğunu öğrenmek için bekliyoruz" diye konuştu.

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 6:35 am