|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

kolera cerenmiooooo

Armoni
    Armoni
    kolera cerenmiooooo CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

questions kolera cerenmiooooo

Mesaj tarafından Armoni Perş. Tem. 22, 2010 1:36 pm

Kolera bu foto nun altına myspace de cerenimoo yazmış. Biz de merak ettik sorduk. cerenimo ne demek? Kolera da çok teşekkür ederiz cevap verdi...

KOLERA Konuşuyor...

öncelikle bize şunu demişti (=

AAA Hadi ama Ceren i biliyorsunuz ... yüzünü bilmiyorsunuz ama Ceren'i biliyorsunuz

daha sonra da açıkladı (=

Nissy niss bilmiş İkbar da hatırlamışBengisum da gayet cool takılmış Ceren de rahatlamııııııış Rahmetliyi hatırladık madem ruhuna 1 El-Fatiha dilerim. Cerenimo vefat ettiğinde ortak arkadaşımız merve onu rüyasında görmüştü annesi de görüyordu ben göremiyordum ve çok üzülüyordum neden benim rüyama gelmiyor diye en sonunda annesini ziyarete gittim ben Cereni rüyamda hiç göremiyorum dedim gözlerimdeki yaşları yutarken gırtlağımda sanki bir tomar pamuk vardı ağlamazsam boğulacağım ağlarsam annesi boğulacak...o da dedi ki görüyorsundur ama hatırlamıyorsundur üzülme...,onu kristaller içinde görmüştü annesi,annesine sesleniyordu,iyiyim çok güzel burası diye,çok üzüldüm süzüldüm sonra bir gece geldi aaaaaaa cerennnnnnimmm nihayettttt dedim ona sarıldım o da eseeeeeen diye bağırarak banasarıldı,beni çok beklettin neden gelmedin seni çok özledim dedim o konuşmadı sade sarıldı sonra bitti.Ben rahatladım,inşaallah dualarınızla Ceren de rahatladı... bundan 1ay kadar önce cerenin babasını gördüm aaa Osman amca merhaba ben esen dedim aaa esen merhaba dedi ama bitti,oracıkta su oldu eridi adamcağız,ona selam verdiğim için çok üzüldüm,ogün bugündür annesini de aramıyorum onlara ceren i hatırlattığım için çok etkileniyorlar,evet onlar kızlarını hiç unutmayarak yaşıyorlar ama eski bir arkadaşını gördüklerinde bu onlarda çok büyük bir etki yapıyor,onları hep düşünüyorum ama kendimi yok ettim o günden sonra,onlara gözükmüyorum. haydi cümleten Selamu Aleyküm, (bu arada iyi bir puan tutturamayanlar üzülmesin,şuan bir puan kargaşasıdır gidiyor,hayatıma hiç böyle bir kargaşa ve stres girmedi ailem baskıcı değildi belki de ondan bu denli rahattım şimdi yazıyorsunuz istediğim yeri tutturduğum halde ailem bana bağırıyor,bilmem kimin kızı şu kadar puan aldı sen niye alamadın diye vallahi çok üzülüyorum,Allah cümlenizin yardımcısı olsun,hayatın sonu değil şimdi diplomalı işsizler moda biliyorsunuz,kaderde ne varsa o olacak,kaosa gerek yok.) ...kolo...

melankolia'dan alıntıdır...

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 12:08 pm