|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Quest (Görev) Alma / Bırakma / Tamamlama

PisLiCk
    PisLiCk
    Bay Özel Misafir
    Bay Özel Misafir

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/01/10
    Yaşım Yaşım : 27
    MemLeketim MemLeketim : KasıMPaşa
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 536

Quest (Görev) Alma / Bırakma / Tamamlama Empty Quest (Görev) Alma / Bırakma / Tamamlama

Mesaj tarafından PisLiCk Paz Tem. 18, 2010 11:20 am

Önce görevi alacağımız adama sağ tıklıyoruz, alabileceğimiz görevler çıkıyor... İstediğimiz Seçiyoruz...

Sonra confirm diyoruz...

Sonra bize ne yapmamız gerektiğini ve ödül olarak ne alacağımızı söylüyor eğer kabul ediyorsak accepted etmiyorsak rejected diyoruz...

Görevi aldım ama beni kastı nasıl iptal edebilirim?
    Max e tıklıyoruz zaten hemen mission bölümünde içinde olduğumuz görevi görüyoruz...

Göreve çift tıkladığımızda görevin özelliklerini görüyoruz burdan close dersek pencereyi kapatırız, eğer give up dersek görevi bırakırız...

Neden görev iptal ederiz?
    Çünkü bir görevin içindeyken başka bir görev alamayız...

Görevi ne zaman yapmalıyız?
    Aldıktan sonra iptal etmezseniz istediğiniz zaman yapabilirsiniz...

Görevi yaptım Ödülümü nasıl alırım?
    Ödül Size otomatik olarak gelmez, tekrardan aynı adama gidip görevi alıyomuş gibi yapın, görevi yaptığınızı anlayınca tekrardan size görev vermek yerine ödülünüzü verecektir...

Görevlerle ilgili not= Bir çok görevin lvl aralığı vardır, yani arkadaş yapıyo ben de neden o görev çıkmıyo gibi şeyler düşünmeyin. Ve bazı görevlerin açılması içinde başka görevleri yapmanız gerek mesela ben önce doom görevini yaptım sonra crimson wing ve brahman görevi açıldı, ilk başta onlar yoktu...

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 4:19 pm