|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

2 posters

Bir mezarın hatırlattıkları

(fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Bir mezarın hatırlattıkları CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

questions Bir mezarın hatırlattıkları

Mesaj tarafından (fog)'(x) Perş. Ocak 28, 2010 2:00 pm

Hayat akip giderken...Siz siz olun,bugun aklinizdan gecen guzellikleri asla yarinabirakmayin..Ne yapacaksaniz, hemen,ama hemensimdi yapin...Cicek mi sulayacaksiniz,sulayin...Kitap mi okuyacaksiniz, okuyun... Sinemada cok begendiginiz bir film mi var, hemen gidin seyredin... Bir yakininizi aramak mi istiyorsunuz? Sarilin telofona ve hemen arayin...Yiyin, icin, sarki soyleyin, dans edin... Ama, ne yapacaksaniz, hemen yapin...Cunku siz bugun bugunu yasiyorsunuz.. Ve yarini da yasayacaginiza dair hic bir kontratiniz yok. Gectigimiz gun bir mezarlik ziyaretine gitmistim... Orada, aramizdan zamanli veya zamansiz ayrilan 7'den 70'e cok sayida insan sessizce yatiyordu... Orada yatanlar sadece bedenler degildi.. Ertelenmis umutlardi... Soylenmemis sozlerdi...Yarim birakilmis islerdi... Evet, evet... Kimbilir onlar hayata veda ettikleri sirada neleri yarim birakmislardi?Kimisi, "Tamam, onu kirdim, ama nasilsa yarin gonlunu alirim" diyordu... Kimisi,"Adam sen de, bu konsere bir daha ki sefere giderim" demisti... Kimisi de" Tatile haftaya cikarim, hele su isi de halledeyim" diye dusunuyordu...Ve onlarin hicbiri, dusundukleriniy apamadi...B elki bir kucuk cocuk babasindan gelecek bisikleti bekliyordu... Adamsa " Bu aksam yorgunum, yarinalir giderim" diye dusunmustu...Ve o cocuk bisiklete binemedi...Itiraf etmeliyiz ki bizler; belki iyi, belki kotu, ama cok yanlis yasiyoruz... Hepimizin hayati , yarinlara birakilm isislerle,e rtelenmis umutlarla dolu... Calisiyoruz, calisiyoruz... Hayatin tum guzel renklerini ellerimizle itiyoruz... Ve de , sanki tum yarinlar bizimmis gibi,hayaller kurup duruyoruz... Sevincleri, mutluluklari,hep sonraya birakiyoruz... Bizler var ya ,bizler ...Inanin cok yanlis yasiyoruz...
    ZeyNoCann
    ZeyNoCann
    Yeni Üye Ona Göre
    Yeni Üye Ona Göre

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 24/01/10
    Yaşım Yaşım : 30
    MemLeketim MemLeketim : Trabzon
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 14

questions Geri: Bir mezarın hatırlattıkları

Mesaj tarafından ZeyNoCann Cuma Ocak 29, 2010 2:08 pm

şimdi hayat.. söylendiği kadar kısa geliyoo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:56 am