|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Keşke birtanem... Keşke sewsen sende...

sincerely
    sincerely
    Keşke birtanem... Keşke sewsen sende... CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
    MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

Keşke birtanem... Keşke sewsen sende... Empty Keşke birtanem... Keşke sewsen sende...

Mesaj tarafından sincerely Çarş. Ocak 27, 2010 5:12 pm

Ah be birtanem... Neden bu inadın. Bukadarmı zor sewmek,bukadar mı zor seni sewiyorum demek... Her anım seninLeyken,kaLbim seni sewiyorum diye basbas bağırırken neden bu kuLak tıkayışın..???

YanLış birşeymi yaptığım? suçmu sewmek,,günahmı.. öyLeyse söyLe bana ,,bende sana herşeye rağmen sewdim ben seni seweceğimde diyeyim anLamasan biLe..... Yİne birgece,yine aynı duayı ediyorum tanrıya yaLwarırcasına.. Sew artık diyorum gözyaşLarımLa.. sew beni,,yeter !! Sana bukadar yakınken sahip oLamamak canımı acıtıyor,,çok acıtıyor.. Ellerin ellerime 1 metre uzaktayken tutamamak ellerini,bakamamak gözlerine we seni ölümüne sewdiğimi söyLeyememek... Ahh be birtanem.. İzin wersen koşup sarıLsam boynuna,tutsam ellerini hiç bırakmamacasına. we bi diLek diLesem o an gözyaşLarımLa kabuL oLsa.. çocukLar gibi sewinsem. benim oLsan...
    Tüm geçmişi bir kaLemde siLip başLasak herşeye yeni baştan.. Hayatım boyunca yanında kaLsam. Sana farkettirmeden sewdirsem kendimi.. Önce seni sewiyorum desen,,sonra aLay eder gibi unutsan.. ama sende benim gibi sewsen içten içe...

YazıLarım gibi kötü bitmese sewgim(iz)... we senin (oLmayan) sewgin bi ömür boyu benimLe oLsa. Hergün canım desen bana,,aşkım desen hissetsem seni yanımda.. Ahh be birtanem.. Bir sewsen beni,,bi anLasan sana oLan aşkımı.. İnansan bana we diLeğim kabuL oLsa.. ağzından çıkan en kötü söz seni sewiyorum oLsa.. Bende inansam sana,,güvensem eskisi gibi.. Çıkarsak ayrıLık sözcüğünü hayatımızdan. Bizim sewgimiz bitmek için başLamasa..

Ahh be birtanem keşke bu söyLedikLerim bi hayaLden ibaret oLmasa.. Keşke sewsen beni.. Dİleğim gerçek oLsa..yanımda oLsan hep..

SEVİYORUM birtanem.. sen sewsende sewmesende... keşke sewgimiz eksik kaLmasa.. tek tarafLı oLmasa aşkım... ahh be birtanem keşke bu yazıLardan haberin oLsa

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:29 am