|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

2 posters

Sen Gidince Ben...

sincerely
    sincerely
    Sen Gidince Ben... CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
    MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

Sen Gidince Ben... Empty Sen Gidince Ben...

Mesaj tarafından sincerely Çarş. Ocak 27, 2010 5:11 pm

Çekip gideceğim diyordun bu diyarlardan,gittin de.ardında vurgun yemiş bir yürek bıraktın sevgili.hani biz bir çift yürektik,hani bu bir çift yürekte tektik?gökyüzündeki yıldızlarımı söndürdün sevgili,bilesin.gökkuşağımın yedi rengini siyaha boyadın bir fırça darbesiyle.
    seni sana resmedemem,acizim.beni ve bendeki seni çizmeye çalışacağım elimden geldiğince.renkli pastel boyalarım yok sevgili,tükendiler.kara kalemle yapıyorum bu çalışmamı, bilesin...
    pembelerin de ötesinde bir hayat düşlemiştim seninle,mavilerin ötesinde seviyordum seni.senin olduğun her yerde mutluluk,senin olduğun her yerde aşk,senin düşünüldüğün her yerde huzur vardı.o zamanlar söz geçirebiliyordum kendime,sevgili.meğer o küçücük yüreğe ne büyük şeyler sığdırabilmişim ben.şimdi laf dinlemiyor bu yüreğim sevgili,sil at diyorum...
    sen değilsin silinemeyen sevgili,geçmişten bende kalan seni silip atamıyorum,bilesin.
    o duyguların masumluğunu,içtenliğini,paha biçilemeyecek yönünü gözardı edemem.biliyorum bir daha asla bu hisler bana uğramayacak sevgili.sana hissedilenler bir ilkti ve bir sondu.hayır düşündüğün gibi değil sevgili.elbette hayat senin üzerine kurulu değil.elbette gönül trübünümde kale arkası yerini aldın,elbette sana ayırdığım yeri boşalttım,boşalttım ve şeref tribünündeki yerine büyük harflerle ‘’REZERVE’’yazdım sevgili, gelmeyeceğini bile bile,senin bittiğini bile bile...sana değil,bendeki sana ayırdım o yeri sevgili,bilesin. ..
    bir kelebek...bir kelebeğe takıldı gözüm sevgili.rengarenk,benek benek kanatlar ..kelebeği yakalamaya çalıştım sevgili,çok çabaladım,kelebeklerin ne derece hassas olduklarının bilinciyle...onu yakalamak için çimenleri ezdim,ama sevdiğim güllere kıyamadım sevgili,onların dallarını zedelemedim,zedeleyemezdim,bilesin...şimdi ise yokluğunda gölgeler yürüyor içimde sevgili...
    yüreğime olduğu gibi gözyaşlarıma da söz geçiremeyeceğim biraz daha bendeki seni çizmeye devam edersem,çünkü resim gözümde,gönlümde,yüreğimde şekillenmeye başladı.zaten kalemimin ucu da kalınlaştı sevgili,sivriltmeyeceğim.aşkım gibi,sevgim gibi resmim de yarım kalacak,tamamlamayacağım.
    son olarak sevgili,sitemlerim sana değil,kendime,bendeki sanadır,BİLESİN
    nanickTR
    nanickTR
    Yeni Üye Ona Göre
    Yeni Üye Ona Göre

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 20/07/10
    Yaşım Yaşım : 27
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 5

Sen Gidince Ben... Empty Geri: Sen Gidince Ben...

Mesaj tarafından nanickTR Salı Tem. 20, 2010 8:34 pm

- Güzel Paylaşım, Teşekkürler..

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 12:53 pm