|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

aldatıldım...!

sincerely
    sincerely
    aldatıldım...! CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
    MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

aldatıldım...! Empty aldatıldım...!

Mesaj tarafından sincerely Çarş. Ocak 27, 2010 5:09 pm

KİMİN DERDİ BENİMKİNDEN DAHA KÖTÜYSE SÖLESİN...
    bu bire bir benim yaşadığım kahrolası bir anıdır...arkadaşlar walla bundan 6 sene önce...bir kıza teklif ettim ama içimde aşkı yoktu ....zamanla aşık olurum herhalde dedim...çok tatlıydı hoşumada gitmişti ama aşık değildim...herneyse teklifimi kabul etmedi...ben de kıl oldum birkaç gün sonra gelip kabul ediyorum dedi...bende şaşırdım ama mutlu oldum onu elde ettiğime...aradın zaman geçtikçe alışıyordum ona...onu çok sevmeye başladım kendime hakim olamadım...aşkımdan neler yapacağıma bilmiyordum o günlerde elim kolum bağlı gibiydi..onu mutlu etmek için elimden geleni yapıordum...en küçük bir üzüntüsünde onla ağlar onla yanardım derdini derdim eder kendim kederlenirdim...okulda hiç birbirimizden ayrılmazdık aynı sıradaydık kara tahtayı bile rengarenk görürdük..ailemi tanıdı ailemle tanıştırdım...evimize gelirdi ve
    sevdiğini defalarca sölerdi..bi sn küs dursam hemen ağlardı..saçları hoşuma çok giderdi hep saçlarıyla oynardım...ama inanın içimde en küçük kötü bi vuslat yoktu...dokunmaya çekinirdim
    ellerini bile tutunca kalbim kopuyor gibi olurdu....okula geç kalırdım pencerede beni beklerdi..benim geldiğimi görünce de aşşağı iner bana koşardı sarılırdı biri görür yanlış anlar derdim oda bozulurdu kızardı bana ''artık hiçbirşey umrumda değil'' derdi....defalarca yemin ederdi ya ayrılırsak diye de hergün ağlardı o ağladıkçada bağrımda bir ateş oluşurdu...herşeyimi vermeye razıydım...sonra yazları falan tatillerde bi gün beni yanlız bırakmazdı....6. 7. 8. sınıf öle geçti hep beraberdik hep...sonra telefon almış kendine bende aldımki konuşabileyim die..internet almış eve bende bilgisayar ve internet bağlattım o yalnız kalmasın die...zaman geçtikçe değişmeye başladı..
    bunu farkettim ama hiç aldırmazdım çünkü unutmaz diordum...bana bi bakışları vardı dünyaları verirdim...yanıma gelmemeye başladı şaşkındım hergece ağlardım tutamdım kendimi...ailemi üzdüm neler çektim...geceleri eve gelmez kapında ağlardım..kapında içki içer onu sayıklardım ...bir saba yine kapısında uyuklamışım..sabah 6 civarıydı evden abisiyle çıktı kalkacak halim yoktu sabaha kadar tiner bali biraz içmiş ve çekmişim ama hiç ii bişey değil..dahada fazla bağlanıyordum...herkeze sora sora bi hal olmuştum yüzüme bakıp yanımdan geçti...bende işyerine kadar takip ettim gece kapısında gündüz işyerinin önündeydim...herkz unut diordu unutmazdımki unutamazdım...tam 1 ay sonra yanıma geldi ve biraz yalan dolan la geçirdi herşeyi..bvende inandım tabii çünkü inanmak zorundaydım...ne akdar zalim oslada sevmeye dewam dedim...o gün ağladı dayanamadım bende ağladım seviyorum ayrılmam diordu...
    günler geçtikçe farklı biri olmaya başladı tam 5 seneyi geride bıraktık tam 5 sene..
    benle konuşmamak için elinden geleni yapıordu...yalanlarla dolanlarla beni hep gerisinde savuruyordu...bigün dedimki gel yanıma noluyr sadece bi gün çünkü benden kaçıyordu
    ve gelmedii ipi bağladım ve odamda kendimi asmayı düşündüm..tam sandalyeme tekmeyi vuracağım annem kurtardı ve o anda o kapıdan girdi ..o anda ölseydim inanın umrumda değildi.
    atıldım boynuna sarıldım ona...o ağladı bende ağladım çıldırmış gibiydim titriyordum.annem ağladı dayanamadı ve ona sakın bu çocuktan ayrılma dedi..ama 1 hafta sonra yine aynısını yaptı aynı gün 2 kere kendimi asmaya çalıştım annem aynı şekilde yine kurtardı....resimlerine bakıp evde cam falan bırakmadım verdiği tüm mektupları resimleri kokluyordum acayip bi sevdaydı yaaa.
    sonra bei çağırdı gittim yanına ama durgundu..ve korkmuştum ve benden gözlerime baka baka ayrılıyorum dedi seni aldattım dedi sen buna değmiyorsun seni sevemiyorum dedi..dizlerimin üstüne çktüm eriyordum saki sesimi çıaktamadım...ellerimi kaldırdım ve bitane vurdum gözyaşlarm akıyordu ayakdiplerine....oda ağlıyordu ve ben gözyaşlarını sildim ve ayrıldım ordan...tepeye çıkıp kolalrımı kestim bira içtim eve gitmiyodum işi gücüdee bırakmıştım..çok yalvardım çok ağıt yaktım olmadı dönmedi vefasız dönmedi allahsız sevmedi beni birkez dhaa sevgime katlanmadı...ölmeyi binlerce kez düşündüm...olmadıki sevmediki artık ellerimde bi şeyim kalmadı....bende hayattan zevk almamaya başladım...ona unuttum dedim 5 ay sonra ama unutmadım hergün binlerce kez ölür gibiydim aklıma geldikçe gecelerce uyuyamazoldum annem kalp krizleri geçiriyordu ben onu gördükçe çıldırıyordum tmm anne unuttum dedim ve kapandıma annemin ayaklarına..affet beni anne sevmiyorum dedim tmmğlumd dedi ona çaktırmıyorum ama hala seviyoum birsenedir ayrıyız o nu hala çok ama çok seviyoum ama dönmesin istemiyorum ben böle gelmiş böle giderim.....ve en sonunda şair oldum şiirlerimle nefretimi ona haykırdım..çğlayan bir ırmaktı gözlerim...sende çürüyesin benim gibi o yılları naıda unutup gittin zalim kaderim ..tek dileğim sende benimgibi yanasın ..yan bee allahsız ..ve ayrılıkdığımız günden bi kaç gğn sonrada beni aldattığını vearkadaşımla çıktığını öğrendim..o mutlu olsun die ikisinede dokunmadım amaçocuk korktuğu içinde ayrılmış ...artık pişmanım birdaha ben severmiyim.şiir yazarak ona lanetimi anlatıyorum...ama anlamazki ben bilmezmiyim.....

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:57 am