|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Hayatın Rengi

sincerely
    sincerely
    Hayatın Rengi CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
    MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

Hayatın Rengi Empty Hayatın Rengi

Mesaj tarafından sincerely Çarş. Ocak 27, 2010 5:03 pm

Küçüktüm çok küçük daha bilmiyordum hayatın rengini…
    Sonra Şeker pembesi düşlerim oldu…Belki buydu hayatın rengi; pembeydi hayat.
    Yıllar geçti o pembe renk zamanla mora dönüştü.Mor içinde biraz hüzün barındırır derlerdi.Adım hüzün oldu hayat ise mor…

Zaman geçti hüzün dostlukla tanıştı hani şu en saf, en temiz duyguları içinde taşıyan dostlukla…Böyle bir temiz ve saflıkta hayatın rengi beyaz olmalıydı…Hayat beyaz oldu ben ise dost olabildiğimce dost…

Çok geçmedi, bir gün kendimi veda sahnesinde dostlara el sallarken buldum.Hayatın rengi gittikçe siyahlaşıyordu…Sonra kendimi zifiri karanlıklar içinde buldum ve dedim hayatın rengi siyahmış…

Ne umutlar kaldı kalpte ne de sevgi…Sadece gözlerde yaş vardı hiç dinmeyen.
    Karanlıklarda orarken yolumu gri bir sis belirdi bu siz aldı götürdü beni adı bilinmezlik olan diyarlara…Adım sır oldu hayatımın rengi gri…

Kapılarım vardı hiç açılmamış ya da açılmak için uygun anahtarı bulunamamış ve yalnızlığım vardı hiç paylaşılmamış.

Bir süre yol aldım bu bilinmezlik diyarında…
    Sonra kendimi masmavi gökyüzünü izlerken buldum…Kaptırdım kendimi mavinin güzelliğine.İçimde bir neşe vardı.Neydi bu neşenin kaynağı aradım ama ne çare....
    Adım kördüğüm oldu hayat alabildiğine mavi…

Çok geçmedi masmavi gök yüzüde kaybetti rengini…Olan yüreğe oldu yine…

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 11:33 am