|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

BENDE SENİ KÜÇÜĞÜM

sincerely
    sincerely
    BENDE SENİ KÜÇÜĞÜM CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
    MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

BENDE SENİ KÜÇÜĞÜM Empty BENDE SENİ KÜÇÜĞÜM

Mesaj tarafından sincerely Çarş. Ocak 27, 2010 4:57 pm

Karşı binamızda bi çocuk vardı çok yakışıklıydı bütün kızlar ona hayran olurdu bende ona hayrandım aşıktım ona ama o bilmiyordu aramızda yaş sorunu vardı hergün eve değişik kızlarla gelirdi odamdan onun odasını izlerdim geceleri o yatmadan bende yatmazdım birgün sokakatan geçerken karşısına geçtim bana " ne var küçüğüm " dedi ağlayarak eve gittim ama ona onu sevdiğimi söylemeye karar vermiştim birgün kapısına gittim kapıyı o açtı " ne var küçüğüm " dedi seni seviyorum dedim eeeee dedi ağlayarak eve gittim birgün odamda otururken ambulans sesi geldi onun evinin önünde durdu içerden onu çıkardılar koşarak yanına gittim ve bana " bende seni küçüğüm" dedi sonra duvarında "küçüğüm" yazısını buldular altında "bende seni sevdim" yazıyordu eve gittim annemler aralarında konuşuyorlardı bir sevdiği varmış eskiden diye sevdiği onun yanına kaçmış evden ama sokak serserileri kızı öldürmüş O günden sonra hep kimi sevdiyse ölmüş kimsesiz kızları evine getirirmiş onlarıda öldürmesinler diye en son bir kağıt bulmuşlar onda şöyle yazıyormuş BU GÜNE KADA R KİMİ SEVDİYSEM ÖLDÜ BU SEFER KÜÇÜĞÜM SEN ÖLME DİYE BEN ÖLDÜM..!![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.](çok acıklı demi yorumlarınızı mutlaka bekliyorum)

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 8:04 am