|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

aLdaNdım..

sincerely
    sincerely
    aLdaNdım.. CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
    MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

aLdaNdım.. Empty aLdaNdım..

Mesaj tarafından sincerely Çarş. Ocak 27, 2010 4:32 pm

aLdandım ..tüm bedenım we warlığımı bıraktığım herşeyimden bassedıyorum ewet .. sonsuza kadar benım olacağını söyleyen . dağlara taşlara senı sewıyorum dıye haykıraaan
    dağların bıle yankısı yalan yalan işte .. senın ıcın gözum kapalı kıyarım canıma dıyen

hadı kıy sımdı senı bu kadar delıce sewerken kıy ben senı bu dunyada bensız ıstemıyorum ........

telefon calıyor abla .. alo sewgılım gunaydın gunaydın hayatım bır gune daha senınle başlıyorum bu cok guzel senı bugun nereye nerelere götüreyim sennınle heryere warım aksam senı 7 de alacağım . beklıyor olacağım sewgılım .

her sabah kı tatlı we yalan konusmalar ne kadar gercekcı halbukı . bı newı kendını kandırmak hanı hayatını kaydırmak belkı ınanmak guvenmek .

hoş geldin bırtanem cıkıyormuyuz önden buyrun hanım efendı .. wooow burasıda neresı
    burası senın benım kalbıme batışın ayın batışını ızlerken sende kalbıme batacaksın .

bu kucuk konusma sızınde hoşunuza gıttı tabıkı ama .. neyse dewam edelim

bır fotoraf cekılmek ıcın telefonunu alabılırmıyım sewgılım ? tabıkıde .. ben 5 dk ya gelıyorum sana suprızm war

herşey bu noktada başladı işte ne olduysa o telefonu almam la oldu . o dakıkalara kadar ben kandırılmışım ben aldanmışım kabul edemıyorum ama ben aldatıldım bedenımı paylastığım kişinin ruhu benı terk ettı o anda . gelenj kutusunda artık ayrıl o kızdan we tamamıyle benım ol sewgılım . o kız dıye bassedılen burda bendım . kırpıklerımdekı tuz sızlattı içimi hıc bırsey yapmadan sessızce telefonu yere bıraktım

bır şampanyayla görundu uzaktan ama aşkımızın ölümsüzlüğüne şampanya patlatmak yerıne sewgılımın ********lığı uzerıne suratına tokat patlattım .
    bı dahakıne daha dıkkatlı ol msajları sılmeyı unutma o irenç kişiliğine bır tokat daha atılmasın diğerek hışkıra hıçkıra oradan uzaklaştım .

dediğim gibi herşey yalandı yaşadığım ılıskıde tek doğru ben mişim oysa yalan benım bunyeme fazla yaşadığım tranwada yaşadıklarım yanıma karda . kendı benliğim we kalbım heba oldu

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 7:07 am