|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Erkeklere Göre Kadın Olmak

Armoni
    Armoni
    Erkeklere Göre Kadın Olmak CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

Erkeklere Göre Kadın Olmak Empty Erkeklere Göre Kadın Olmak

Mesaj tarafından Armoni Perş. Eyl. 30, 2010 3:18 pm

Kadın olmak ;sadece güzel olmak demek değil gördüğünde o güzelliğin içinde erkeğin kendi ruhunu bulabilmesini sağlayabilmektir...
    Kadın Olmak... (Erkek Olmak;a Cevaptır)...
    Kadın olmak ; ipek saçlar pembe topuklar ince bel değil bütün bunların içerisinde bir hanımefendi olabilmeyi başarabilmektir..

Kadın olmak ; güzellik takıntısı içerisinde olmak değil o güzelliğe akılda katabilmektir...

Kadın olmak ; insanları elinin tersiyle itip kendisinden uzaklaştırmak değil avuçlarını sımsıkı kavrayarak insana emin ellerde olduğu duygusunu verebilmektir.

Kadın olmak ;çok konuşarak beynini didiklemek değil sıradan ve kabullenilebilir yaşamın ne olduğunu bilebilmektir...

Kadın olmak ; şatafat düşkünü olmak değil sımsıcak bir öpücüğün bir tek taş yüzükten daha değerli olduğunu anlayabilmektir...

Kadın olmak ; doğum günleri evlenme günleri ve bilumum ardı arkası kesilmeyen özel gün sendromlarında pahalı hediyeler istemek değil sadeliğin içerisinde fark edilebilir olmaktır...

Kadın olmak ; duruşu oturuşu ve yürüyüşü abartılı olmak demek değil kendini süs bebeği gibi ortalara atıp başkalarıyla fingirdeşmemektir...

Kadın olmak ; hangi dizi başlamış kimler oynuyor kim kiminle yakalanmış bunları merak etmek değil ekonomiden politikadan spordan ve kültürel olaylardan haberi olmaktır...

Kadın olmak ;sırf hatun numarasıyla cahilliğini gizlemek değil bizi kim yönetir oligarşi monarşi revalüasyon ofsayt gibi kelimelerin anlamını bilmektir...

Kadın olmak ; gezip eğlenmek değil pazar parasını kozmetiğe yatırmaması gerektiğini domatesin ekmeğin
    soğanın kıymanın kaç para olduğunu bilmektir...

Kadın olmak ; telefonda saatlerce cak cak konuşmak değil sonradan gelen faturalara niye böyle fatura geldi acaba diye şaşırmamaktır...

Kadın olmak ;içi vıcık vıcık dedikodu yumağı içinde kaybolmak demek değil eşini dostunu kollamaktır...

Kadın olmak ; marka düşkünü moda düşkünü olmak değil sökük paça boyu fermuar dikebilmektir...

Kadın olmak ;marifetlerini sadece erkekleri elde ederken göstermek değil tüm elinden gelen marifetleri içinden gelerek göstermelik olmadan yapabilmektir...

Kadın olmak ; dır dır konuşup adamın sinirini bozup kafatasını attırmak değil körolası dilini gerektiğinde tutabilmektir...

Kadın olmak ; sadece alışveriş merkezlerine gidip ne bulduysa almak değil sana don kilot almasını gömlek ve ayakkabı numaranı bilebilmesidir...

Kadın olmak ; sadece kendi giyiminden sorumlu olup kendini giydirmek değil zevki seni giydirecek kadar yerinde olmaktır...

Kadın olmak ; orada burada dedikodu yaparak laf taşımak değil seni ayıkla pirincin taşı durumlarına getirmemektir...

Kadın olmak ; güzel görünebilmek için orasını burasını her yeri görünene kadar açmak değil dekoltesinin dozunu ayarlayabilmektir...

Kadın olmak ; saldırganlaşıp kafesinde kırbaçla eğitilmeye çalışılan bir aslana benzemek değil yumuşak huylu olup erkeğinin dizlerinde tüyleri okşanan bir kedi olabilmektir...

Kadın olmak ; çağırdım gelmedin geç kaldın aramadın sormadın kiminleydin hesap ver demek değil sana yüreğiyle güvenmek ve inançlarıyla sokulmaktır...

Kadın olmak ; sağda solda konuşulanları gerçekmiş gibi saymak değil kimsenin arkasından konuşmamaktır...

Kadın olmak ; sınırları zorlayıp salya sümük ağlamak kıytırık nedenlerden hır gür çıkarmak demek değil sözü
    dinlenir anlaşılır olmaktır...

Kadın olmak ; hayatı giyim kuşam üzerine kurmak demek değil giydiğin gömleğe hangi pantolonun yakıştığını uyum ve uyumsuzluğun ne olduğunu bilmektir...

Kadın olmak ; dağa çıkarken rugan ayakkabı giymek değil spor ayakkabısı ile topuklu ayakkabının ayrımı bilebilmektir...

Kadın olmak ; of yoruldum beni ara beni al beni bul bunu isterim demek değil sence de uygunsa yanındayım ben gelirim merak etme diyebilmektir.. .

Kadın olmak ; korkak ve çekingen olmak demek değil seni seviyorum derken korkmamak başka şeylerin
    arkasına gizlenmemek ve arkandan laf söyletmemektir...

Kadın olmak ; aklını sadece seksle bozmuş olmak değil yanına boylu boyunca uzandığında göğsünde atan kalbinin yerine kendini ruhunu herşeyini koyabilmektir...

Kadın olmak ; yatağa boylu boyunca uzanmak değil sana yatağa aşksız yatmadığını hissettirmektir...

Kadın olmak ; çıtır çerez gibi bir günlük olmak demek değil gecelik değil ömürlük olarak yıllara rehaveti değil huzuru
    taşımaktır...

Kadın olmak ; sadece en seksi leydi olmayı bilmek değil yeri geldiğinde hanım sultan olarak söz geçirmesini bilmektir...

Kadın olmak ; cıvık konulara takılıp zaman tüketmek değil küsmemesini ve ayıp nedir öğrenebilmektir...

Kadın olmak ; sık boğaz edip yalancı durumuna düşürmek değil karşısındaki insanı taşıyabilmektir...

Kadın olmak ; yapılan her tartışma sonunda karşısındaki insanı ayrılmakla tehdit etmek demek değil sabırlı ve gururuna dokundurmadığı gibi karşı tarafında gururunu incitmemeyi bilebilmektir..

Kadın olmak ; tuzu az şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürsüz yemeklerle işi olmak demek değil pastırmalı kurufasülyenin yanına tereyağlı pilavı kondurabilmek ve salatasız yemeğe oturmamaktır...

Kadın olmak ; temiz olmak için yarım şişe parfümü sıkarak süslü boyacı küpü olmak değil öpüldüğü zaman etrafa buram buram parfüm değil aşk kokuları saçabilmektir...

Kadın olmak ; sadece istemek demek değil seni bir hamur gibi karmasını bildiği gibi o hamura kendisini de katabilmektir...

Kadın olmak ; parası yokken ezik varken kudurmuş olmak demek değil paranın gücünü bilebilmektir...

Kadın olmak ; değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmek değil namussuzluğunu ahlaksızlığını ancak ve ancak seni
    baştan çıkarırken kullanabilmek yan gözle adam kesmemek üstüne sevgili edinmemektir...

Kadın olmak ; sarışın renkli gözlü uzun bacaklı beyaz tenli ince bilekli dilber olmak değil sözüne güvenilir olmaktır...

Kadın olmak ; konuşulan her şeyi eşe dosta yetiştirmek değil konuşulanların oradan dışarı çıkmamasını sağlayabilecek kadar sıkı bir çeneye sahip olmaktır...

Kadın olmak ; para lazımcılardan kürkçülerden cep telefonu
    manyaklarından dırdırcılardan unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan raf süslerinden tehtitkarlardan kaçaklardan kıkırdayanlardan boş bakanlardan olmak demek değil rol yapmamaktır...

Kadın olmak ; komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmak değil kendisini sevebilmektir.. .

Kadın olmak ; sadece koluna takıp gururla gezmesini bilmek değil koynuna çekip şehvetle sevişmesini bilmektir...

Kadın olmak ; sadece ana olabilmek değil çocuklarından
    saygı görmeyi anaya babaya hürmet etmeyi de bilebilmektir...

ece_1387 DıYoRkI bUtUn KaDıNlArImIz vEyE ErKEKlErImIzI AyNı kEfEyE HıC BıR ZaMaN KoYmUyOrIUz

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 5:31 pm