|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Erkeklerin Kadınlardan Ricasıdır

Armoni
    Armoni
    Erkeklerin Kadınlardan Ricasıdır CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

no Erkeklerin Kadınlardan Ricasıdır

Mesaj tarafından Armoni Perş. Eyl. 30, 2010 2:49 pm

ERKEKLERIN KADINLARDAN RICASIDIR
    ERKEKLERIN KADINLARDAN RICASIDIR ....
    a.. 8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz, bir doktora gidin.

b.. Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir.

c.. "Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda bir saniye bile durmayiz...

d.. Bizden sizinle ayni üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kizarkadaslarinizin isidir
    .
    e.. Bir yere gittigimizde, hangi kiyafeti giyerseniz giyin, size çokyakisiyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayin.

f.. Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmegi getirmenizi istiyorsak, aslinda ekmegi getirmenizi istiyoruzdur. Bundan "ekmek masada degil" diye bir igneleme yaptigimiz sonucunu çikarmayin...

g.. Eger 2 degisik sekilde anlayabileceginiz bir sey söylemissek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle öbür anlaminda söylemisizdir, bosunabizi sikintiya sokmayin...

h.. Eger bir sey istiyorsaniz sormaniz yeterli. Bir seyi açikliga kavusturalim. Biz erkekler öyle farkli anlamlar tasiyan dolayli sorulari anlamayiz. Ne istiyorsaniz dogrudan söyleyin...

i.. Eger sismanladiginizi düsünüyorsaniz büyük ihtimalle sismanlamissinizdir zaten. Bize sormayin, cevap vermeyireddediyoruzdur.

j.. En karmasik durumda bile bizim için temel kural sudur: "En kolayini seç". Bizden komplike seyler beklemeyin.

k.. Erkekler en fazla 16 renk görürler. Sampanya bir renk degil, bir içkidir.

l.. Erkeklerin çogunun en fazla 3 çift ayakkabisi vardir.Biz basitizdir. O yüzden 30 çift ayakkabinizdan hangisinin kiyafetinize uyacaginisormayin, bilmiyoruzdur. Sormayiniz.

m.. Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve yatak odasina giden yol mutfaktan gecer gercekliginin icrasidir...

o.. Evi temizleyip yorulduktan sonra, yuzunuze bakilmayacak haldeysiniz, yaptiginiz temizligin bizim icin bir anlami yoktur, takdir beklemeyin.

p.. Temiz bir evden once guzel en azindan bakimli gorunen bir kadinla bir evi paylasmak daha anlamlidir... Ev islerinden sonra yattiginiz yerde sizip kaliyor ve her turlu kur cabasina yorgunum diyorsaniz bi bizi bozar...

q.. Bir erkege temiz evden once temiz bir es ve hatta sadece bir es lazimdir...

r.. Temizlik bir temizlikci tarafindan da yapilabilir ama bazi seyler temizlikci ile yapilmaz... Size "neyiniz var" diye sordugumuzda, "hiçbir seyim yok" derseniz size inaniriz, bizim için olay bitmistir. O yüzdenbir seyiniz varsa dogrudan söyleyin sonra bizi anlayissiz durumuna
    dusurmeyin...

s.. Yeteri kadar ayakkabiniz ve elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi degildir. Bunu tanidiginiz tüm kadinlara yollayin; bir kere de olsa erkekleri anlasinlar.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 2:46 pm