|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Ganguro nedir? - Ganguro modası nasıl çıktı? - Ganguro saç modeli nasıl yapılır?

(fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Ganguro nedir? - Ganguro modası nasıl çıktı? - Ganguro saç modeli nasıl yapılır? CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

questions Ganguro nedir? - Ganguro modası nasıl çıktı? - Ganguro saç modeli nasıl yapılır?

Mesaj tarafından (fog)'(x) Paz Ocak 24, 2010 8:24 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ganguro, J
    aponya’da 1990 lardan önce başlamış olan bir moda akımıdır. Bu akıma, 20 yaş altı genç kızlar öncülük etmektedir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] modası nedir?, Bu modaya uymak için neler yapmak gerekir?
    Eğer sizde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] modasına katılmak istiyorsanız, öncelikle aşağıda ki saç stiline sahip olmanız gerekmektedir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] modasında, saç renkleri şu şekilde oluşmakta:
    Saçı açık sarıya boyadıktan sonra, saç diplerine turuncu boya kullanarak gölgelendirme yaptırmak gerekiyor ve bunu gümüş grisi diye tabir edilen boya ile desteklemek gerekmekte.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] makyajı nasıl yapılır?
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] makyajı için yüzünüzü plastik bir yüz görünümüne çevirmeniz gerekmektedir. Bunu yapmak içinde, toz pudra ve çeşitli kolay çıkan boylar kullanmanız yeterli olacaktır. Göz altına sürülen metalik renklendiriciler ve dudak çevresine süreceğiniz beyaz dudak kalemi ile makyajınızı tamamlamış olacaksınız.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kültürü
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kültürü, Japonya’da Para Para olarak adlandırılan bir japon dansı ile bağlantılı olarak gelişmiştir. Kültürün altında, Japon kadınlarının güzelliği yatmaktadır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], akıma katılanlar tarafından bir yaşam stili olarak benimseniz.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] akımını bir grup asi genç kız başlatmıştır. Daha sonra bu akım zamanla, Japonya’da bir gelenek halini almıştır.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 2:33 am