|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :)

Fleyd
    Fleyd
    Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 24/01/10
    Yaşım Yaşım : 30
    MemLeketim MemLeketim : kocaeli
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 101

ok Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :)

Mesaj tarafından Fleyd Paz Ocak 24, 2010 3:05 pm

rSro Bot ve Loader Kullanımı ile İlgili Yapılan Uyarı

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba oyuncular,

Silkroad Online Yönetimi, üçüncü sınıf programların kullanımının yasak olduğunu hatırlatır. Özellikle bot ve loader programlarını kullanmak yasaktır!
    Kullanan oyuncuların hesabları banlanacaktır.

28 Aralık 2009 tarihinden itibaren 3. sınıf programları kullananıp, kural ihlali cezası şöyle olacaktır.
    1. İhlal için 2 Hafta süreyle bloke
    2. ihlal için sınırsız olarak engellenecektir.

Adil oynayalım,
    Silkroad Online Yönetimi
    Arkadaşlar Loader Bot Yasaklanmıs!! :S
    Arkadaşlar oyunda LAG HİÇ YOK. Çok güzel oynanıyor süper akıcı...

-Oranların hepsi 1x
    -EU var
    -Level sınırı 90
    -Fortress War yok
    -Item Mall henüz aktif değil
    -Şimdilik 2 server var;
    Zeus -kısa olan-
    Venera -uzun olan-
    -Unıque Kesme Derdi Yok Istedıgın Unıqı Kes Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) Smiley
    -Sun +10 Lu yoq Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) Smiley
    -Lag da Yok oHH Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) Smiley
    -Oyuna başladığınızda çantanızda;
    1 tane %60 Exp. Helper
    1 tane %100 Exp. Helper
    20 tane Return Scroll
    15 tane %100 Moving Speed Scroll
    1 tane Berserk Regeneration Scroll(Zerk Scroll)
    1 tane Damage Increase Scroll
    1 Tane Damage Absorption Scroll oluyor.
    DAHA NE OLSUN Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) Cool
    Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) Cool
    Uyelik Alımı:http://www.silkroad.ru/
    Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) 2qmn1bsoRsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) W576

Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) 16litk1Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) W762

Download (Tek Link):http://client.silkroad.ru/silkroad_21.12.2009_site_v1.008.exe

BU BOT:http://www.botsmall.com/support/index.php?_m=news&_a=viewnews&newsid=443

İNG MEDİA : http://www.megaupload.com/?d=Q0XQEV1F

MegaUpload Sitesıne Gırmek Icın DNS AYARLARINI 208.67.222.222-208.67.220.220 YAPIN

Rsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) AdszgrRsro ( Lag Diye Bişi Yok..İçerıdekı Ozellıklerı Okuyun Agzınız Acık Kalsın ) :) W1024
    Yardım Edebildiysem Ne Mutlu Bana ...

Alıntıdır

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:39 am