|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Major ( Township Battle ) War Guild vs Guild + Uniform

Castlevania
    Castlevania
    Bölüm Sorumlusu
    Bölüm Sorumlusu

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 15/01/10
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 98

Major ( Township Battle ) War Guild vs Guild + Uniform Empty Major ( Township Battle ) War Guild vs Guild + Uniform

Mesaj tarafından Castlevania Salı Haz. 08, 2010 6:02 pm

TSB dediğimiz bu savaş en önemli savaştır. Oyunda ki townları ele geçirmenize yarar. Belli yerlerde monumentler vardır bunları keserek ilk sıralamaya girdiğiniz taktirde guildiniz herhangi bir town kazanır. Şimdi gelelim şartlara. Öncelikle her hafta da 1 kere yapılıyor bu savaş ve town kazandığınız taktirde guild liderine o towndan alışveriş yapan herkesden %8 para alıyor. Ayrıca town kazandığınız zaman championship uniform dediğimiz 1000 hp 50pd ve 50md veren 1 haftalığına kıyafet kazanıyor. Yalnız şunu unutmayın eğer ki 10 kişiden fazla kişi kestiyseniz yani kırmızı ceza aldığınız zaman uniform kazanmasanızda savaşa girebilirsiniz.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:43 pm