|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Tarihin iLk Cİnayeti Nerede İşLendi??????????

Armoni
    Armoni
    Tarihin iLk Cİnayeti Nerede İşLendi?????????? CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

Tarihin iLk Cİnayeti Nerede İşLendi?????????? Empty Tarihin iLk Cİnayeti Nerede İşLendi??????????

Mesaj tarafından Armoni Çarş. Mayıs 26, 2010 12:55 pm

Tarihin ilk cinayete bundan 75 bin yıl önce işlenmiş. Öldürülen bir kabile reisiymiş. Orası bize çok yakın bir ülke! Tarihin bilinen ilk cinayetinin Taş Devri'nde, bugünkü Irak sınırları içinde işlendiği bildirildi.

İtalyan haber ajansı Adnkronos'un La Stampa gazetesine dayanarak verdiği habere göre, Zagros dağları, 50 bin ila 75 bin yıl önce bir homo sapiensin (modern insan), bir neandertali (200 bin ila 28 bin yıl önce yaşamış insan ırkı) öldürüşüne sahne oldu.

Duke Üniversitesinde görev yapan Amerikalı Antropolog Steven Churchill'in açıklamalarına yer verilen haberde, Irak'ın kuzeybatısında bir mağarada bulunan kemik kalıntılarının, okla öldürülen 40-50 yaşlarındaki bir neandertale ait olduğunun belirlendiği kaydedildi.

"Şanidar-3" adı verilen kurbanın bir kabile reisi olabileceği ifade edilen haberde, bu olayın, tarihin ortaya çıkarılan en eski cinayeti olduğu bildirildi. ..

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 10:37 am