|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

bu adam cenaze tutkunu

Armoni
    Armoni
    bu adam cenaze tutkunu CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

:( bu adam cenaze tutkunu

Mesaj tarafından Armoni Salı Mayıs 25, 2010 5:22 pm

Hırvatistan'da bir adam tüm hayatı boyunca 2 bin cenaze törenine katıldığını ve dünya rekoru kırdığını iddia ediyor. Hırvatistan'da bir adam tüm hayatı boyunca 2 bin cenaze törenine katıldığını ve bu alanda dünya rekoru kırdığını iddia ediyor. Hırvatistan'ın Peteranec kentinde yaşayan 69 yaşındaki Mijo Tkalcec, çok küçük yaşlardan beri cenaze törenlerinden çok hoşlandığını ve bu törenlere katılmanın onun için vazgeçilmez bir hastalık olduğunu söylüyor. Sıradışı bir hobiye sahip olan bu adam zaman zaman sadece tek bir cenazeye katılabilmek için bile yüzlerce kilometre yol aldığını belirtiyor. Mijo Tkalcec, 'İnsanların son yolculuklarına uğurlanış anları her zaman çok ilgimi çekti.' şeklinde açıklıyor bu tutkusunu ve şöyle devam ediyor: 'Beni hiçbir güç katılmak istediğim bir cenaze töreninden alıkoyamaz. Bugüne kadar toplam 2 binden fazla cenazeye katıldım. Bildiğim kadarıyla bu bir dünya rekoru...' Geçen yıl kendi eşini gömen Tkalcec'in bu merakı çevresine oldukça garip gelse de, ilginç adam insanların tepkisine artık alıştığını ifade ediyor. ..

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 5:51 pm