|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

uyudu üzerinden traktör geçti~~

Armoni
    Armoni
    uyudu üzerinden traktör geçti~~ CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

uyudu üzerinden traktör geçti~~ Empty uyudu üzerinden traktör geçti~~

Mesaj tarafından Armoni Salı Mayıs 25, 2010 4:53 pm

Karaman'da dinlenmek için uyuyan tarım işçisinin üzerinden traktör geçti. Acı içinde bir ses duyan şoför, kontağı kapttı ve traktörün altına baktığında... Karaman Çiğdemli köy yolu girişinde yol kenarında bulunan ayçiçeği tarlasında çalışan tarım işçisi mola verdi. Tarlada bir gölgelik alan bulan Mehmet Altun(42) dinlenmek için uzandıktan bir süre sonra uykuya daldı. 70 DS 387 plakalı traktörü kullanan tarla sahibi Muzaffer Özkan (38), ayçiçekleri kesilen tarla aralarında traktörle geçtiği sırada fark etmediği işçinin üzerinden geçti. Acı içinde bir ses duyan sürücü Muzaffer Özkan traktör kontağını kapattığında traktörün altında birinin olduğunu fark etti. Olayın ardından iki bacağı üzerinden traktör geçerek ezilen Mehmet Altun için hemen 112 Sağlık görevlileri çağrıldı. Yaralı tarım işçisi, tarlanın içinden yaklaşık 100 metre sedye ile ambulansa taşınarak Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bilinci yerinde olan ancak her iki bacağı da ezilen tarım işçisinin oruç tuttuğu ve molada dinlenmek için ayçiçeği gölgesinin altında uyuduğu öğrenildi. Olayın şaşkınlığını üzerinden atamayan sürücüsü Muzaffer Özkan ise; "İşçiler tarlanın diğer tarafındaydı. Ben burada tarladan geçerken fark edemeyerek işçinin üzerinden geçtim ve acı içinde inleme sesi ile traktörü durdurup baktığımda yaralı işçiyi gördüm. Hemen Ambulans çağırdık. Allah'tan traktörün arkasındaki çapa pulluğuna takılmadı ve yaşanabilecek daha büyük bir faciayı atlattık." dedi. Jandarma ekipleri inceleme başlattı. ..

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 6:07 am