|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

iki aydır ölen eşinden mail alıyor

Armoni
    Armoni
    iki aydır ölen eşinden mail alıyor CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

questions iki aydır ölen eşinden mail alıyor

Mesaj tarafından Armoni Salı Mayıs 25, 2010 4:50 pm

H.Y.. Kızıma iyi bak mesajı, H.Y.'yi çileden çıkardı. Tedavi gördü olmadı ve sonunda... İstanbul’da 2 ay önce ölen kanser hastası bir kişinin, hastalığı döneminde kendisiyle yeterince ilgilenmediği gerekçesiyle bir kadın arkadaşı yardımıyla eşine "gece gelip gırtlağını sıkacağım" şeklinde elektronik posta (e-posta) attırdığı anlaşıldı. Yaklaşık 2 ay önce ölen eşi Orhan Y’nin e-posta adresinden kendisine, "Gece gelip boğazını sıkacağım. Kızıma iyi bak" yazılı mailler geldiğini öne süren H.Y, sorumlular hakkında işlem yapılması için Cumhuriyet Savcılığına başvurdu. Savcının talimatı üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Bilişim Suçları Büro Amirliği görevlileri, yaptıkları incelemede e-postaların Orhan Y’nin kadın arkadaşı A.Ü’nün bilgisayarından gönderildiğini belirledi. A.Ü, tespit üzerine Kadıköy’deki evinde gözaltına alındı. A.Ü’nün, internet ortamında tanıştığı Orhan Y’nin isteği üzerine, bu kişinin hazırladığı mailleri H.Y’ye gönderdiği, bunun için Orhan Y’nin ölmeden önce e-posta kullanıcı adı ve şifresini A.Ü’ye verdiği kaydedildi. Orhan Y’nin hayatını kaybetmesinin ardından A.Ü’nün, H.Y’ye, "gözüm üzerinde", "ne mal olduğunu anladım", "Bir gece gelip boğazını sıkacağım", "Kızama iyi bak" gibi mesajlar gönderdiği belirtildi. Başlangıçta "maillerin ölen eşinden" geldiğini sanan H.Y’nin psikolojisinin bozulması yüzünden tedavi gördüğü ancak daha sonra durumdan şüphelenerek savcılığa başvurduğu öğrenildi. Şişli Adliyesi’ne gönderilen A.Ü’nün tutuksuz yargılanmak üzere salıverildi. ..

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 10:23 am