|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

2 posters

yaprak dökümü ve aşk-ı memnu Bitiyooor

Armoni
    Armoni
    yaprak dökümü  ve aşk-ı memnu Bitiyooor CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 32
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

ok yaprak dökümü ve aşk-ı memnu Bitiyooor

Mesaj tarafından Armoni C.tesi Mayıs 22, 2010 4:33 pm

Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü...İzleyiciyi ekrana kilitleyen bu iki dizinin senaristleri öyle bir haber verdi ki izleyici çok üzülecek. Bu iki dizi de sezon sonunda bitecek.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    NTV'de bir programa konuk olan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun yazdığı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] izlenme rekoru kırıyor. 17 yıldır birlikte çalışan senaristler başarının sırrının seyirciyi iyi tanımaktan geçtiğini söylüyorlar.

Yaprak Dökümü'nde Necla ile Leyla'nın barışacağının sinyallerini veren Ece Yörenç[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] "Dizi o kadar sahici ki biz yazarken ağlıyoruz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] okurken ağlıyoruz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] izlerken ağlıyoruz" dedi.

AŞK-I MEMNU'DA NELER OLACAK?
    "Aşk-ı Memnu'da asıl hikaye şimdi başladı" diyen dizinin senaristlerinden temponun bundan sonra artacağına dair açıklamalar geldi.

KAVUŞAMAYACAKLAR
    "Bihter ve Behlül [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ını Adnan Bey öğrenecek mi?" sorusuna ise senaristler; " Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öğrenecek ama dizinin sonlarına doğru" diye cevap verdiler. Romana sadık kalınacağının sinyallerinin de verildiği programda Behlül ve Bihter'in kavuşamayacağı da anlaşıldı.

Kendilerine reyting rekortmenleri de denilen Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] izleyicilere bir de kötü haber verdiler. "Hem Yaprak Dökümü hem de Aşk-ı Memnu için bu sezon final olacak" dediler.

sonundaa:D
    (fog)'(x)
    (fog)'(x)
    yaprak dökümü  ve aşk-ı memnu Bitiyooor CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

ok Geri: yaprak dökümü ve aşk-ı memnu Bitiyooor

Mesaj tarafından (fog)'(x) C.tesi Mayıs 22, 2010 6:21 pm

Gözümüz Aydın. yaprak dökümü  ve aşk-ı memnu Bitiyooor 211992

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 9:37 pm