|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

Yiğit Bulut : "Yeni Dünyanın Efendisi Türkiye"

(fog)'(x)
    (fog)'(x)
    Yiğit Bulut : "Yeni Dünyanın Efendisi Türkiye" CouronnePatRoN
    PatRoN

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

Yiğit Bulut : "Yeni Dünyanın Efendisi Türkiye" Empty Yiğit Bulut : "Yeni Dünyanın Efendisi Türkiye"

Mesaj tarafından (fog)'(x) Paz Ocak 17, 2010 1:58 pm

<BLOCKQUOTE>
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ortadoğu 'İsrail ve Türkiye'ye' dar gelir!

DAHA açık yazayım; yeni dünya düzeninde bu bölgede bir 'dev' kalacak ve muhtemelen bu Türkiye olacak!
    Sevgili dostlar, bu tespiti 'duygularımla' değil tamamen eldeki 'verilerle' yaptım. Bu noktaya 'nasıl' geldiğimi sizlere detaylarıyla aktaracağım...
    İsrail ile Türkiye arasında 'ne olduğu' sorgulanıyor. Bence 'olan ve olacak'
    çok açık. Yaşananlar 'doğal seçilim sürecinin' bir parçası ve bu sürecin doğası gereği, 'ikisinden biri diğerinin altında kalacak' taraflar çarpışıyor!
    Detaya gelince... 1997 sonrasında 'oluşmaya başlayan' yeni dünya
    düzeninde 'ABD'nin Irak savaşı' belirleyici oldu. Savaşı 'kazanan' bir
    Amerika görseydik; İsrail'in 'Washington destekli' Ortadoğu'nun 'efendisi' olduğu, yeni kurulacak bir Kürt devleti-İsrail çizgisinin de Türkiye'yi bunalttığı bir dinamik içinde yaşayacaktık.
    Oysa 'evdeki hesap çarşıya uymadı'; Amerika, Irak savaşını kaybetti ve 1997 yılında açıkladığı 'strateji' çöktü. Türkiye öne çıktı ve 'Yeni Dünya Düzeni' Türkiye 'merkezli' bir odak üstüne oturdu.

Sonuç: İsrail için 'yol bitti'. Yeni Dünya Düzeni'nin 'yeni efendisi' Türkiye. Bu gerçeği dikkate alınca yaşananlar doğal ve daha yolun çok başındayız.

</BLOCKQUOTE>

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:08 pm