|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Join the forum, it's quick and easy

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !

Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

3 posters

Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx...

PisLiCk
    PisLiCk
    Bay Özel Misafir
    Bay Özel Misafir

Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
    Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/01/10
    Yaşım Yaşım : 27
    MemLeketim MemLeketim : KasıMPaşa
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 536

Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... Empty Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx...

Mesaj tarafından PisLiCk C.tesi Nis. 24, 2010 12:44 pm

<li>Gerçek ismin ne kaç yaşındasın nerde oturuosun kimsin sen ne ayaksın bilader onu söyle

Cevap : İsmim Gizli kimseciklere söylemem..18 Yaşındayım. İzmitliyim. Sağ ayağım birader sen ne ayaksın
    </li> <li>KopukGencLik'in öyküsünden birazcık bahsedermisin ? Nedir yani noluyo nasıl ?

Cevap : Vallah eskiden farklı sitelerde adminlik yaptığım oluyordu.O aralarda da yönetici olacağım bir site bulamadım.En iyisi bi site açıyım dedim. Ama cepte metelik yok Napalın Ne edelim derken bi araştırıyım bana beleş forum verirler mi diye düşündüm.Önce bi site buldum ama beş para etmez sonra bu servis sağlayıcısını buldum. Açtım bu günlere geldik. Vallah diğer kurucu yazan mahlukat varya Sincerely çakma kurucu takmayın onu
    </li> <li>KopukGencLik senin için ne ifade ediyo?
    Cevap : Herşey seni hatırlatıo be yafru Yani bir yandan beleş forumla uğraşılır mı diyenler bir yandan satanlar mı dersin neler çektim ama yılmadım ya ilk göz ağrım benim hem ben ölene kadar hemde bu servis kapanana kadar burdayız
    </li> <li>Klasik sorulara dönelim.Hobilerin nelerdir, boş vakitlerinde falan en çok ne
    yapmaktan hoşlanırsın?

Cevap : Ya hobilerim ne olabilir. Okul açıkken istemeden de olsa ders çalışmak oluyo.Basket oynamak vardı onuda yengeniz sağolsun Boş vaktim pek olmuyo aslında bişeylerle ilgileniyorum. En çokta sevdiklerimle vakit geçirmeyi severim özellikle sevgilimle. Sonra Sago KoLo'M Bunları dinlerim.
    </li> <li>Eş,dost,arkadaş,akrabavb. seçiminde en çok nelere dikkat edersin? :p

Cevap : Valla benim arkadaşım olcak insan doğru olmalı. Kafa yapıma uymasa bile huyları güzel olmalı. Bunlar olmayan arkadaşlarımda var bi elinde bira bi elinde sigara en fazla iki cümle muhabbet ederiz. Ama çok iyi olduğum arkadaşlarımda vardır. Sanalda da gerçektede.Sanaldakiler kendilerini bilirler.Zaten burdalar...
    </li> <li>İçki kullanır mısın? Kullanıyorsan ne sıklıkta kullanırsın? Neden içki kullanırsın? En çok hangi içkiyi seversin? Hangi ortamlarda içki içersin? döferim

Cevap : Yok ya ağzıma sigara almadım daha...
    </li> <li>Sence aşk var mıdır? Varsa tanımını yapabilir misin? Aşık mısın? Aşıksan ve sakıncası yoksa
    bizimle paylaşabilir misin?

Cevap : Var neden olmasın yaşamasını bilene var. Çok değişik bişey ya çok zıt şeyleri sana aynı anda yaşatabilen bişey.Aşığın lan nolcak Berrinime Aşığım.
    </li><li>Forumda en samimi olduğun, en sevdiğin kişi kimdir?

Cevap : Coğu kişiyle bea gırgır makara geyik biliyonuz. Ama PisLicK,FirebLood(kuzenim olur),DarkShare,Sincerely ( aman bunu salla Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... 250646) ismini yazamıyorum ama Armoni,S!n@N '(bu şerefsizde uğramaz oldu),ama herkesle süper makara yaparım.
    </li> <li>Forumda en sevmediğin kişi kimdir? (İsteğe bağlı tabiki)

Cevap : Sincerely (çakma admin)
    </li> <li>Forumun gelişmesiiçin projelerin var mı mesela ?

Cevap : Bi Miktar para herşeyi çözümler Hallederiz yani
    </li> <li>İzmit deyince aklına ne geliyo ?

Cevap : Sevgilimin yaşadığı şehir Tabi benimde. Yuvacık tarafı harika doğal güzellik merkezi ise tam tersi...
    </li><li>Graffitide bu kadariyi olmayı nasıl başarabiliyorsun bir formül falan var mı ? :p

Cevap : Bilmem yetenek herhalde ama çizmiyorum
    </li><li>Son soru beni ne kadar sewionnn

Cevap : Seni Sevgi Yoksunu Varlık. Sevmem mi ya BENİ KIRMAYIPTA SİTEYE GELEN KATILAN HERKESİ ÇOOOK SEVİYORUM..
    </li>
    Hepinize iyi günler...
    Armoni
    Armoni
    Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... CouronnePatRoN
    PatRoN

Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 33
    MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... Empty Geri: Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx...

Mesaj tarafından Armoni Ptsi Nis. 26, 2010 4:27 pm

haahaa süpersin emirr .. her sorunun cevabına sevgiLini ekLemişsin aLLah onu sana tez kavuştursuun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    PisLiCk
    PisLiCk
    Bay Özel Misafir
    Bay Özel Misafir

Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... Empty Geri: Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx...

Mesaj tarafından PisLiCk Ptsi Nis. 26, 2010 6:37 pm

yakında evlenirler...
    Armoni
    Armoni
    PatRoN

Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
    Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
    Yaşım Yaşım : 33
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

Mesaj tarafından Armoni Ptsi Nis. 26, 2010 7:06 pm

aaa davetiyemi isterim hemen (:
    (fog)'(x)
    (fog)'(x)
    PatRoN

Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

Mesaj tarafından (fog)'(x) Ptsi Nis. 26, 2010 10:11 pm

Ayıp ettiniz ya gercekten cok samimi söylüyorum evlenene kadar bu site ayakta kalırsa (Rabbim inşallah nasip eder) bu sitede olanların hepsine davetiye yollıcam..
    PisLiCk
    PisLiCk
    Bay Özel Misafir
    Bay Özel Misafir

Mesaj tarafından PisLiCk Salı Nis. 27, 2010 8:21 am

adresleri yazalım Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... 211992
    (fog)'(x)
    (fog)'(x)
    PatRoN

Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
    Yaşım Yaşım : 34
    Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

Mesaj tarafından (fog)'(x) Salı Nis. 27, 2010 3:58 pm

tabiki alıcam hepinizin adresini ve yollıcaz davetiyenizi Kurucumuz (Aşk-ı Baran) Namıdeğer Emyx... 879464

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 3:23 am